džemperiai su užrašu, spalvoti džemperiai, apranga

Prieš kurį laiką rašėme, kad tokios priemonės kaip tušinukai, užrašų knygelės ar džemperiai su užrašu gali labai praversti formuojant komandos vienybę. Visgi vieningumo, lojalumo norisi ne tik iš pačių darbuotojų. Ne mažiau svarbu – ir pačių klientų vieningumas. Jį taip pat galima nesunkiai pasiekti. Pateiksime kelias idėjas.

Renginiai

Tai, žinoma, viena geriausių priemonių. Juk renginiai savaime padeda atrasti bendraminčių, geriau pažinti įmonę ir jos komandą. O tai ilgainiui ir sukuria vienybės jausmą. Žinoma, renginys renginiui nelygu. Pasistenkite, jog renginys būtų įdomus, aktualus. Pavyzdžiui, jo metu galite skelbti konkursą, suteikti nemokamą konsultaciją ir panašiai.

Konkursai

Panašiai kaip ir renginiai, konkursai kuria ir stiprina ryšius. Jų metu galima dalinti daug ką – tinka ir stilingi džemperiai su užrašu, ir kepuraitės, ir netgi patys įmonės gaminami produktai ar paslaugos. Be to, puiku tai, kad konkursus galima skelbti patogiai – tiek socialiniuose tinkluose, tiek gyvai, kaip minėta, per renginius.

Dovanos lojaliems

Jei jau yra keli drąsiai palaikantys verslo idėją, juos tikrai verta paskatinti tokiais likti. Pavyzdžiui, galima jiems tiesiog kažką padovanoti. O galima ir pasinaudoti simpatijomis. Tarkime, labai naudinga paprašyti, kad jie rekomenduotų įmonę kitiems, ir už kiekvieną „atvestą“ naują žmogų įteikti nuolaidą, prizą ar pačią prekę, paslaugą. Taip parodysite, kad pastebite teigiamas reakcijas ir vertinate žmonių pastangas.

Išvykos

Gali atrodyti, kad tai sunkiai įgyvendinama. Visgi galima pasiūlyti prie įmonės išvykos prisijungti jau gerai žinomus, aiškiai jus mėgstančius klientus. Jei išvykos metu bus įteikti džemperiai su užrašu ar kita panaši praktiška dovana, įspūdis bus dar geresnis. Juk taip tarsi parodysite, kad ir klientai yra įmonės dalis.

Viską gerai apgalvojus rasti jums tinkamų būdų, kaip pasirūpinti klientų vieningumu su įmone, tikrai nėra sunku. Tereikia įvertinti visus privalumus ir galimybes. Taip ne tik įvertinsite jau esamus klientus, bet ir pritrauksite naujų gerbėjų – juk gera energija sklinda greitai, tad pelnysite ir viešą pripažinimą. Taigi, kaip sakoma, vienu šūviu – du zuikiai.