Užsiimate automobilių verslu? Nuomojate, pardavinėjate, o gal – remontuojate transporto priemones? Jei taip, tikriausiai žinote, kad yra tiesiog būtinų dalykų. Deja, kai kada jie netyčiomis pamirštami. Tam, kad to išvengti būtų paprasčiau, siūlome pasiskaityti mūsų sąrašą ir retkarčiais užmesti į jį akį.

Švara – daugiau nei būtina

Jei jums svarbi reprezentacija – bent minimaliai – tai būtina rūpintis transporto priemonių švara. Galite, pavyzdžiui, nė nematyti galutinio kliento, jei jam teks naudotis nešvariu, netvarkingu automobiliu, jis tikrai gali apie jūsų įmonę atsiliepti neigiamai.

Priežiūros reikia įvairiausioms automobilių dalims. Žinoma, dėmesio pirmiausia reikia skirti kėbului ir salonui. Pastarąjį derėtų reguliariai išsiurbti, išplauti kilimėlius. Tačiau dažnai nepakankamai dėmesio gauna vasarinės, žieminės ar universalios padangos. Reikia įsitikinti, kad jos būtų švarios. Tai, kaip ir bendra tvarka, tiesiog padės apsisaugoti nuo nemalonumų, laiku pamatyti įvairius gedimus ir jų išvengti.

Būklės įvertinimas

Jei užsiimate remontu, tikriausiai ir taip žinote, kaip svarbu yra reguliariai įvertinti techninę transporto priemonės būklę. Visgi kitais atvejais gana dažnai pamirštama ir techninė patikra, ir kiti dažni patikrinimai.

Iš tiesų reikėtų prieš ir po ilgų kelionių pasižiūrėti, kaip atrodo automobilis išoriškai ir viduje. kartais trūksta elementarių dalykų, tokių kaip kuras, švarūs oro filtrai ar variklio alyva. O kartais galima pastebėti ir daugiau problemų, kurioms tikrai geriau neleisti įsisenėti.

Atsinaujinimas

Jei matote, kad universalios padangos, filtrai ar tiesiog kilimėliai susidėvėjo, nedvejokite ir pakeiskite juos naujais. Esmė ta, kad uždelsę rizikuosite labai daug dalykų. Visų pirma tai paprasčiausios išlaidos. Susidėvėjusios dalys kenkti kitoms, ir vietoje restauracijos jau gali reikėti keisti daug detalių.

Antra, pasenusios dalys dėl jau minėtos priežasties kels didelį pavojų sveikatai ir apskritai gyvybei. Ir ne tik jūsiškei, bet ir kitų eismo dalyvių. Tokios atsakomybės tikrai nenori niekas.

Trečia, automobilis tiesiog gali atrodyti prastai. Jei juo naudosis klientas ir kelyje kažkas suges nelaiku, tai jis gali prašyti kompensacijos ar net palikti neigiamą atsiliepimą. Tad nesvarbu, ar atitarnavo universalios padangos, ar tereikia naujų salono užvalkalų – negaiškite laiko.

Tiesiog rūpinkitės transporto priemonėmis, ir jos tikrai visapusiškai džiugins. Šiuo atveju pateisinti galima tiek laiko sąnaudas, tiek finansines investicijas.