statybos technika, įranga, traktorius ir ekskavatorius

Kaip teigia Salvis.lt ekspertai, įvairi statybos technika reikalinga ne tik didžiausiems statybos projektams, tačiau be jos retai apsieinama ir tada, kai reikia atlikti ir kur kas smulkesnius statybos darbus Jūsų namuose, sodyboje, ar žemės sklype. Net tiems darbams kuriuos galima atlikti ir be technikos pagalbos, pasitelkus techniką galima sutaupyti labai daug laiko ir pinigų, dėl ko tai dažnai yra pats protingiausias pasirinkimas vykdant bet kokius statybų darbus.

Kodėl technika – svarbu?

Įvairios technikos naudojimas yra kone neišvengiamas vykdant betono darbus, kadangi šios medžiagos paruošimui ir tinkamai eksploatacijai, ypač stambesniu masteliu, tam skirta Salvis.lt prižiūrima statybos technika yra būtina. Nors daugelis darbą su betonu sieja tik su betono maišyklėmis, tai toli gražu nėra vienintelė technika naudojama dirbant su šia medžiaga. Filtrai, tiekimo sraigtai, maišyklės, vožtuvai, betono siurbliai – visa tai darbo su betonu kasdienybės dalis. Tačiau kam visa tai reikalinga?

Konkrečios įrangos ypatumai

  • Filtrai yra itin svarbūs siekiant saugumo dirbant su betonu. Pildant silosą nuo betono kyla dulkės, kurios gali kenkti sveikatai ir kvėpavimo takams. Siekiant tokios žalos išvengti pasitelkiami filtrai kurie sėkmingai surenka dulkes darbo metu.
  • Tiekimo sraigtų funkcija ganėtinai paprasta – jais betonas ar kitos medžiagos tiekiamos iš siloso į betono maišykles. Kaip teigia Salvis.lt komanda, tai paprasta, savo paskirtį puikiai atliekanti detalė be kurios darbas su statybos technika taptų kur kas sunkesnis.
  • Slėgio vožtuvai padeda išlaikyti tinkamą slėgį cilindruose darbo metu, o juos naudoti ir montuoti itin paprasta ir saugu.
  • Betono siurbliai reikalingi tada, kai reikia tiekti didelius kiekius betono. Jų našumas nepalyginamas su jokiu kitu įrenginiu, o tiekti galima net daugiau nei 100 kubinių metrų betono per valandą.

Visi šie įrenginiai, kartu su jau įprastomis tapusiomis betono maišyklėmis yra neatskiriami nuo profesionalaus darbo su betonu. Nors patiems smulkiausiems projektams dirbant su betonu statybos technika gali būti ir nereikalinga, tačiau, kaip pastebi Salvis.lt ekspertai, jų skaičiui ar mastui didėjant be šių dalykų išsiversti be galo sunku. Būtent dėl to prieš užsiimant didesniais statybos darbais su betonu rekomenduojama iš anksto pasirūpinti visa būtiniausia technika. Tuomet tereiks pasirūpinti ir saugumu kelyje.