dokumentų valdymas, miškas, kompiuteris

Pirmasis metų mėnuo jau eina į pabaigą. Visgi daugelis įmonių dar tik pradeda svarstyti, kaip pasirūpinti gerove biure šiais metais. Pats laikas imtis ne planų, o veiksmų – kitaip metų pabaiga ir vėl nuvils, nes tikslai nebus įgyvendinti. „Sekasoft“ siūlomas šiuolaikiškas dokumentų valdymas, žmogiškųjų išteklių komandos sukurtos vidinės tvarkos taisyklės, vieningumas su verslo partneriais – vos keli būdai tam, kad įmonės veikla šįmet būtų palankesnė gamtai.

Ar spausdintuvas – tikrai reikalingas?

Biuro aplinką sunku įsivaizduoti be tokio įprasto prietaiso kaip spausdintuvas ar kopijavimo aparatas. Visgi kritiškai įvertinus poreikius neretai galima prieiti prie išvados, kad toks įrenginys ne visuomet yra būtinas. Žinoma, esama senamadiškų žmonių, kurie tiesiog labiau mėgsta gauti popierinius dokumentų variantus. Tačiau faktas tas, kad šiandien tikrai drąsiai galima verstis ir su elektroniniais svarbių dokumentų formatais. Visa esmė – požiūryje.

Statistiniais duomenimis, labai didelė popieriaus sąnaudų dalis susidaro vien todėl, kad įprantama viską kopijuoti, ir dažnai tos kopijos vis kažkur pasimeta. Šiuo atveju elektroninis dokumentų valdymas, kurį siūlo „Sekasoft“ – puikus sprendimas, nes leidžia labai ženkliai sumažinti sunaudojamo popieriaus kiekį.

Susisiekimas: paprasta, bet reikšminga

Kaip jūsų komanda pasiekia darbo vietą? Kaip ji keliauja į įvairias konferencijas, susitikimus, mokymus? Jei automobiliu, pagalvokite, kokį poveikį tai turi aplinkai. Paprastai net ir nedidelei daliai žmonių pradėjus naudotis viešuoju transportu ar dar geriau – dviračiais, pastebimas akivaizdus pokytis. Bendrakeleivių paieška – taip pat pakankamai gera alternatyva. Taigi, rasti patogų ir naudingą sprendimą tikrai nėra sudėtinga.

Įvairios atliekos – tikrai išvengiamos

Net jei į biurą neužsakinėjate jokių maisto produktų, tikėtina, kad vos per savaitę susidaro didžiulę krūva atliekų. Ją sumažinti – tikrai įmanoma. Nuo lipnių lapelių, tušinukų iki maisto likučių ar pakuočių: kiek pasistengus galima pasiekti, kad žala gamtai būtų maksimaliai maža. „Sekasoft“ užtikrinamas sumanus dokumentų valdymas gali padėti įveikti popieriaus sąnaudas, o vidinės tvarkos taisyklės, darbuotojų skatinimas tiesiog rūšiuoti atliekas, kelių šiukšliadėžių pritaikymas tam – susitvarkyti su kitais biurams būdingais likučiais.

Gali atrodyti, kad siekiant pritaikyti ekologijos principus darbe laukia daugybė vargo. Iš tiesų visa paslaptis slypi požiūryje. Nereikėtų pamiršti, kad labai dažnai pradėjus rūpintis aplinkosauga bendros išlaidos biure netgi sumažėja. Taigi, laimingi lieka visi – ir buhalteriai su įmonių vadovais, ir vertybes turintys darbuotojai, ir gamta.