vinilinė danga, vinilinės grindys, austa vinilinė danga

Grindų dangos pasirinkimas – labai svarbus įrenginėjant naują biurą. Kaip ir daugelis kitų dalykų, grindų dangos tendencijos keičiasi ir evoliucionuoja – technologijos juk nestovi vietoje. Vinilinės grindys darosi vis patrauklesniu pasirinkimu daugelyje būstų ar verslo įstaigų. Tai nestebina, kadangi ši danga turi unikalių ir plačiam vartotojų ratui įtinkančių savybių. Apžvelgsime jas bei išskirsime keletą argumentų, kurie padės paaiškinti vinilinės dangos populiarumo bumą.

Lengvai pritaikysite

Visų pirma, ši danga pasižymi neįtikėtinu praktiškumu ir universalumu. Jas galima pritaikyti tiek namuose, tiek viešo naudojimo patalpose, kur grindys dažniausiai sugeria nesuskaičiuojamą kiekį žingsnių. Dėl savo gamybos technologijos ir sudėtinių medžiagų, vinilinė danga yra itin ilgaamžiška, atspari drėgmei ir smūgiams. Ją galėsite nesibaimindami kloti erdvėse, kur gali būti daugiau drėgmės. Kadangi vinilinės grindys yra atsparios įvairioms dėmėms, jos praktiškai nereikalauja jokios sudėtingos priežiūros. Be to, jos pasižymi gera garso izoliacija, todėl ypač pravers biuruose ir kontorose.

Didelis dizaino pasirinkimas

Vienas pagrindinių veiksnių, kuris potencialius pirkėjus anksčiau atstumdavo nuo vinilinės dangos, buvo ne itin estetiška išvaizda – įsitikinimas, nužengęs dar nuo linoleumo laikų. Šiandien situacija yra kardinaliai pasikeitusi ir gamintojai siūlo įvairiausių raštų, figūrų ir spalvų dangą. Yra netgi galimybė rinktis austą vinilinę grindų dangą, kuri tarpusavyje suderina vinilą bei kilimo audimo dizainą ir atrodo ypač moderniai.

Jeigu Jums patinka laminato ar parketlenčių estetika, vinilinė danga  gali ją atkartoti, o skirtumą pamatyti plika akimi bus labai sunku ar apskritai neįmanoma. Ši danga gali persikūnyti ne tik į medį, tačiau ir keramikines plyteles, betoną. Tai leidžia vinilinę dangą priderinti prie esamo interjero.

Nesudėtingai paklosite

Galite rinktis keletą būdų, kaip paklosite vinilinę dangą. Paprasčiausias iš jų – naudoti dangos lakštus su suneriamųjų jungčių sistema. Jie susiners lengvai, tarp lakštų nesusidarys matomi tarpai, o darbams nereikės klijų. Tačiau patalpose, kurių plotas didelis ir jose bus labai daug vaikštoma, geriau rinktis klijuojamą dangą rulonais ar plytelėmis. Verta paminėti ir tai, kad vinilinė danga reikalauja lygesnio paviršiaus, tad didesnį dėmesį reikės skirti paklotui. Nepriklausomai nuo to, kokį būdą pasirinksite, klojimo metu išvengsite dulkių, o dangą apdorosite lengvai.

Panašu, kad vinilinės dangos grindys gali pasiūlyti per daug, jog būtų galima joms atsispirti. Savyje jos suderina bene viską, ko gali reikėti: lengvą priežiūrą, pritaikomumą, ilgaamžiškumą ir neaprėpiamas dizaino galimybes.