kepurės su užrašu, kepuraitės, draugų kompanija

Didžiosios metų šventės nenumaldomai artėja. Joms būtina ruoštis iš anksto. Jei manote, kad jau pavėlavote – nesijaudinkite, tai nebūtinai tiesa. Situacija jums ypač palanki, jeigu vakarėlį darbuotojams rengiate ne gruodį, kaip daugelis, o sausį. Tokiu atveju kepurės su užrašu, siūlomos „Logobalt“ – ypač geras pasirinkimas.

Kodėl verta dovanoti kepuraites?

Kepurės ir kepuraitės kartais vertinamos neigiamai. Tai yra niekuo nepagrįsta nuomonė. Įmonėms rinktis tokią dovaną darbuotojams ar net klientams yra ypač verta dėl kelių priežasčių. Visų pirma, tokie aksesuarai ypatingai tinka reprezentacijai. Tik įsivaizduokite, kiek daug žmonių gali pamatyti gatve einantį žmogų, mūvintį kepurę su jūsų logotipu ar šūkiu. Pagaminti tokias reprezentacines paprasta ir nebrangu.

Antra priežastis – tai tiesiog praktiškumas. Juk kepurė yra daiktas, kurį neabejotinai nešiojame – kas į lauką, kas paplūdimyje vasarą. Jos praverčia net kelionių metu. Be to, kepurės su užrašu iš „Logobalt“ simbolizuoja ir rūpestingumą. Juk dovanodami tokį aksesuarą tarsi linkite, kad žmogus nešaltų, jaustųsi komfortiškai bet kokiu oru.

Trečia, tokios dovanos negenda. Šokolado, saldainių, arbatos galima laiku ir nesuvartoti. O štai kepurė – dalykas, kuris visuomet liks praktiškas, tinkamas naudoti. Be to, tokias dovanas galima laikyti taip ilgai, kaip tik norite. Jei dizainas universalus, kepurėlių galite užsipirkti daugiau ir laikyti jas kitiems atvejams. Taigi, kepurės – visapusiškai geras pasirinkimas.

Kaip pasirinkti gerą kepuraitę dovanai?

Jei dairotės tokios dovanos savo darbuotojams, pirmiausia atkreipkite dėmesį į jos dizainą. smagiau atrodo ir mieliau nešiojamos šiuolaikiškos kepurės. Žinoma, rinktis galite iš daugybės modelių – ir įprastų kepuraičių su snapeliu, ir storų, su bumbulais.

Taip pat svarbu įvertinti dydį. Galite elgtis dvejopai, pirmas variantas – tai tiesiog pasiklausti darbuotojų jų galvos apimties. Antra – būti gudriems ir pasirūpinti, kad visos kepurės su užrašu iš „Logobalt“ būtų skirtingų dydžių. Tada kiekvienas darbuotojas tiesiog susiras sau geriausiai tinkančią, o likusias išdovanosite kitomis progomis.

Dar svarbu yra apsispręsti dėl spaudinio ar siuvinio dizaino. Pasirūpinkite atsiųsti kokybišką, aukštos raiškos logotipą ar šūkį. Tuomet kepurės bus ir patogios, ir gražios. O tai – svarbiausia norint, kad jos atliktų visas savo funkcijas. Taigi – rinkitės drąsiai.