autobusų nuoma Kaune, žmonės Kaune, ekskursija

Ekskursijos – vienas smagiausių, labiausiai neįpareigojančių sprendimų, padedančių sustiprinti komandinę dvasią, užmegzti naujus ryšius. Vis dėlto ekskursijos organizavimas ne visuomet būna paprastas. Koją (ar pagalius į ratus) dažnai pakiša paprasčiausias užmaršumas, visų detalių, poreikių neapgalvojimas. Tad pateikiame kelis patarimus, praversiančius, jei norite, kad autobusų nuoma Kaune ir pati ekskursija pateisintų visus lūkesčius.

Iš anksto žinokite, kiek žmonių keliaus

Kartais gali atrodyti, kad surinkti kolektyvą – visiškai nesudėtinga. Tiesa ta, kad kyla įvairiausių keblumų: tai kažkas suserga, tai staiga apsigalvoja, tai tiesiog neturi ūpo. Kad apsidraustumėte nuo neargumentuotų pokyčių ir nepatirtumėte nebūtinų išlaidų, susidarykite tikslų važiuojančių žmonių sąrašą. Pasiimkite šiokį tokį avansą – jo tikriausiai ir taip prireiks rezervuojant pačią ekskursiją ar vietą nakvynei. Kaip sakoma, pinigai – geras motyvas laikytis planų.

Nepalikite ekskursijos plano paskutinei minutei

Nors Kaunas – miestas nelabai didelis, nereikia manyti, kad viską lengvai rasite vos nuvykę į vietą. Net jei užsakyta autobusų nuoma Kaune, gali būti, kad patys vėluosite į transportą, nutiks netikėtumų ir panašiai. Tad būkite gudrūs: iš anksto apgalvokite, kada ir kur eisite, važiuosite. Pasistenkite vis akcentuoti punktualumo svarbą. Visgi ir pasilikite vietos planui B – turėkite laiko tam atvejui, jei bus sunkios eismo sąlygos, pakliūsite į kamštį ir panašiai.

Laiku viską rezervuokite

Ne viena komanda yra išmokusi skaudžią pamoką, kai tiesiog patingima viską rezervuoti ir užsakyti iš anksto. Jei reikia, nedvejokite ir sumokėkite avansą ar net visą sumą. Be to, iki kelionės likus savaitei pasitikrinkite, ar niekieno planai nepasikeitė.

Rezervuoti reikėtų viską – pradedant pačia autobusų nuomos agentūra, baigiant net maitinimo vieta, jei keliaus daugiau nei 15 žmonių. Kitu atveju galite netilpti, stovėti eilėje ir panašiai. Tiek įvairios ekskursijos, tiek pati autobusų nuoma Kaune yra gana populiarūs dalykai, tad apsidrausti – tikrai ne pro šalį.

Nebūtina visų šių darbų užsikrauti sau. Su jais gali vargi ir keli žmonės. Tam, kad greičiau viską sutvarkytumėte, galite duoti darbo visai komandai. Juk reikės ir bendrai nuspręsti dėl krypties, ir aptarti nakvynės vietą, ir rūpintis tokiais dalykais kaip gidas, fotografavimas. Visgi neabejokite: įdėtos pastangos tikrai atsipirks, ir atidžiai suorganizuota ekskursija liks patenkinti visi.