dokumentų valdymo sistema, verslo sandoris, sutartis

Atrodo, dedate milžiniškas pastangas, bet naudos iš verslo kaip nėr, taip nėr? Galvojate, kad koją vis pakiša kažkokie dievai – tai koks dokumentas pražuvo, tai kontaktai? Nusiraminkite ir pagalvokite, ar nevertėtų pasinaudoti kitų žmonių patirtimi. Mūsų vieša paslaptis, padėjusi susitvarkyti situaciją – dokumentų valdymo sistema iš „Sekasoft“.

Kas ta DVS?

Dokumentams valdyti skirta sistema, kitaip dar žinoma santrumpa DVS, yra šiuolaikiškas sprendimas bet kokio dydžio, sferos įmonėms. Mūsų įmonėlė nedidelė, vos 10 žmonių, bet tokia sistema gali pagelbėt ir tarptautinei korporacijai.

Kalbant paprastai, DVS yra tarsi programa, diegiama į visus reikiamus įmonės kompiuterius. Pas mus su gamyba, pardavimais, klientais, personalu dirbo 9 žmonės, 10 – tiesiog valytoja ir ūkvedė. Taigi, sistemą diegėm į 9 kompiuterius. Dokumentų valdymui skirta sistema leidžia paraleliai tvarkyti daugybę su informacija susijusių niuansų – nuo paprasčiausio failų kūrimo iki pasirašymo el. parašu.

Be to, tokia gudrybė padeda įveikti saugumo iššūkius. Pavyzdžiui, mums „Sekasoft“ pasiūlyta dokumentų valdymo sistema ypatinga tuo, kad prie jos gali jungtis tik iš anksto autorizuoti žmonės. Sistemoje matyti ne tik kada keistas dokumentas, bet ir kas, ką konkrečiai atliko. Apie bet kokius neautorizuotus veiksmus iškart pranešama. Kaip minėjau, patogus ir pasirašymas el. parašu – jis taip pat neleidžia pridaryti nesąmonių.

Ką padeda pasiekti DVS?

Be jau minėtų dalykų, DVS padeda tiesiog susitvarkyti didelę dalį verslo procesų taip, kad jie būtų efektyvūs. Kalbame būtent apie su dokumentais susijusią verslo dalį. Reikiami failai pasimeta kone kasdien? Jų paieškai užtrunkate net ir kelias dešimtis minučių? Galų gale susitvarkote ne tą variantą, kurio reikėjo? Sveikinu – esat tokioj situacijoj, kokioj buvome mes. Neįtikėtina, bet sugebėdavom pridaryti ir po 5 to paties dokumento kopijas.

Sekasoft“ sukurta dokumentų valdymo sistema paprasčiausiai padėjo susikurti ir palaikyti tvarką. Nuo stalų dingo visokie popiergaliai, tarp kurių ir pradingdavo svarbūs dokumentai. Be to, jau galvojame keisti spausdinimo, kopijavimo aparatą į mažesnį, taupesnį – ne taip labai jo reikia, bet dėl viso pikto tokį turėti naudinga.

DVS diegimas paskatino gerai apgalvoti, kokius dokumentus naudojame, kaip juos kuriame, dauginame ir naikiname. Į tokią sistemą nuolat keliame visus failus – net ir reikalingus įvairioms institucijoms. Naudojam žymas, kategorijas, tad visad žinom, kur ko ieškoti. Ir randam – ne per 20 minučių, o per 5 sekundes. Dėl to galiu drąsiai sakyti – investuoti į šią sistemą verta, jei norite pagaliau atsikratyti įsitikinimo, kad „nesiseka“. Juk sėkmė – tai apgalvoti sprendimai. Tokie, kaip „Sekasoft“ dokumentų valdymo sistema.